39,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!

UPOZORNENIE: Záruka shake-u končí 07/19

ŠPECIÁLNA AKCIA: SHAKE 

Bootea Shake je perfektný nápoj, ktorý pomáha zhodiť pár nadbytočných kíl. Uspokojí Vašu chuť niečo zjesť a pritom ponúka chutný a prírodný nápoj plný vitamínov. Po vypití sa nebudete cítiť hladná a tak sa môžete venovať dôležitejším veciam :) Shake stačí jednoducho zamiešať s vodou, cca 400 ml a vychutnať si fantastickú príchuť banánu, vanilky, či čokolády. Bootea Shake sa odporúča piť medzi jedlami, aby ste skrotili svoj apetít.

Čo môžete od Bootea Shake očakávať:

30 prírodných porcií, skvele chuťiaci proteínový koktail. Pridajte 1 odmerku do šejkra s 400ml studenej vody, potriasť a vypiť. Piť po tréningu, alebo kedykoľvek počas dňa.

 

Zloženie a nutričné hodnoty:


Srvátkový proteínový koncentrát (mlieko, sója), extrakt zo zeleného čaju, prírodná aróma, zahusťovadlo (Xanthan Gum), sladidlo (Stevia).

 

Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Nápoj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom.

Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.


Informácie uvádzané zo zákona: Názov: BOOTEA Shake – nápoj v prášku. Výrobca: Eighty Twenty Ventures, Sheepscar Court, Northside Business Park, Leeds, West Yorkshire, LS7 2BB. Tel: +44 (0) 113247 3940, email: info@bootea.com. email: info@teatox.skMnožstvo (bez obalu): 900g (30 dávok po 30g). Dátum minimálnej trvanlivosti: na obaleDátum spotreby: na obale. Zoznam zložiek: Sušené odtučnené mlieko (mliečne bielkoviny), fruktóza, čierna ríbezľová šťava v prášku, inulín, Glukomanan, zahusťovadlo (Tara Gum), prírodná farba (čierna mrkva Extract) Prírodné chute: Guarana extrakt, zelený čaj, sladidlo (steviol-glykozidov), Vitamín B Mix (B3, B6, B12). Identifikácia dávky: 1 odmerka (1 – max. 3 krát denne medzi jedlami) Neprekračujte dennú dávku 3 vrecúšok. Údaje o pôvode: Vyprodukované v UK – Veľká Británia. Skladovanie: Skladujte v suchu a izbovej teplote.


Návod na použitie: Zarobte 1 odmerku s 300 – 400ml vody a poriadne rozmiešajte. Vypite po dôkladnom rozmiešaní. Nápoj pite medzi hlavnými jedlami. Počas užívania Bootea Shake odporúčame piť 1-3 poháre vody pred hlavnými jedlami. Ak ste zabudli, alebo nestihli vypiť nápoj, zarobte si ho ihneď ako budete mať príležitosť. Nezdvojnásobujte dávku. Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Nápoj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom. Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!