17,99€ Skladom

Objednaj do 12:00 a zajtra to máš doma!Nový dizajn obalu je viac než príťažlivý!

Chuťovo fantastický a výsledkami overený detoxikačný čaj, ktorý by ste mali skúsiť ak hľadáte najlepší pomer cena výkon. Tento čaj Vás dostane do plaviek.

14 Day Bedtime Detox

Intenzívny 14 dňový detox, ktorý Vám pomôže k zdravšiemu stravovaniu a spolu s fitnes plánom Vám dopomôže k zbaveniu sa nadbytočných kíl. Naštartuje Váš metabolizmus, očistí a detoxikuje Váš tráviaci systém. Cíťte sa ako znovuzrodený a nabitý energiou. 14 dňový Bedtime Detox je skvelý štart tvojho nového ja !

Zloženie :

Roibos | Harmanček | Senna | Múčenka | Aníz | Senovka grécka | Vanilka

Tento čaj je vyrobený na prečistenie a zrelaxovanie rovnako ako aj na vychutnanie si sladkého a ukľudňujúceho večerného čaju. Rooibos je nesmierne populárny pretože je prirodzene bez kofeínu a je plný vitamínov. V čaji je aj hŕstka harmančeka a múčenky ktoré Vám pomôžu zaspať. Senna, aníz a Senovka grécka dopomáhajú Vášmu telu odplaviť toxíny.
Uvoľnite sa a nechajte čaj účinkovať kým vy sladko spíte.

Balenie obsahuje :
7 vrecúšok čaju (jeden pre každý druhý večer)

Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára. Čaj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom.

Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov.

Informácie uvádzané zo zákona: Názov: NUDEY TEA – 14 dňový čajový detox – nočný. Výrobca: NUDEY TEA, 108 Borrowdale Drive, Castleford, West Yorkshire, WF10 2NX, Tel: 01977 731134, email: info@nudeytea.com | info@teatox.sk  Množstvo (bez obalu): 14g (7 vrecúšok, á 2g). Dátum minimálnej trvanlivosti: na obale. Dátum spotreby: na obale. Zoznam zložiek: Výhradne prírodné ingrediencie z bylín Roibos | Harmanček | Senna | Múčenka | Aníz | Senovka grécka | Vanilka. Identifikácia dávky: 1 vrecúško (od prvého dňa) každý druhý večer po dobu 14 dní. Údaje o pôvode: Vyprodukované v UK – Veľká Británia. Byliny pestované v Indii, Brazílii a Číne. Skladovanie: Skladujte v suchu a izbovej teplote. Návod na použitie: Zalejte vrecúško  vriacou vodou  a nechajte 3 minúty lúhovať. Počkajte na vychladnutie do teploty vhodnej na pitie. Pite každý druhý večer pred spaním. Ak ste zabudli, alebo nestihli vypiť čaj, zarobte si ho pred spaním nasledujúcu noc. Nezdvojnásobujte dávku. Dôležitá informácia pri používaní: Táto zmes bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyvolávať laxatívne účinky a prirodzene čistiť a detoxikovať Vaše telo. Účinok laxatíva je zvyčajne indukovaný 8 hodín po konzumácii.  Možné nepriaznivé účinky: Nápoj má byť užívaný ako doplnok zdravej a kaloricky vyváženej stravy. Ak sa vyskytnú príznaky, ako je nevoľnosť, vracanie alebo dlho pretrvávajúce hnačky, zastavte užívanie a poraďte sa u svojho praktického lekára.  Čaj nie je vhodný pre deti do 18 rokov, tehotné ženy a ženy v období dojčenia materským mliekom. Alergény: Spracovávané a balené v továrni na spracovanie orechov. Môže obsahovať stopy pšenice a orechov./

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
Súvisiace produkty